Temsilciler
FAKÜLTELER
E-POSTA ADRESİ
Mimarlık Fakültesi Vedia Akansu vedia.akansu@neu.edu.tr
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Vedia Okutan vedia.okutan@neu.edu.tr
Mühendislik Fakültesi Yöney Kırsal Ever yoneykirsal.ever@neu.edu.tr
Fen Edebiyat Fakültesi Esra Karabacak esra.karabacak@neu.edu.tr
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Behiye Çavuşoğlu behiye.cavusoglu@neu.edu.tr
İlahiyat Fakültesi Samire Hasanova samira.hasanova@neu.edu.tr
İletişim Fakültesi Aykut Yasakcı aykut.yasakci@neu.edu.tr
Veteriner Hekimliği Fakültesi Huban Göçmen huban.gocmen@neu.edu.tr
Eczacılık Fakültesi Eda Becer eda.becer@neu.edu.tr
Diş Hekimliği Fakültesi Aylin İslam aylin.islam@neu.edu.tr
Atatürk Eğitim Fakültesi Murat Tezer murat.tezer@neu.edu.tr
Tıp Fakültesi Ruken Tan ruken.tan@neu.edu.tr
Sahne Sanatları Fakültesi İsmihan Yorgancı ismihan.yorganci@neu.edu.tr
Koordinatör Yardımcısı(Tıp Fakültesi) Semra Aslay semra.aslay@neu.edu.tr
Koordinatör Yardımcısı
(Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü)
Yağmur Çerkez yagmur.cerkez@neu.edu.tr
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sabiha Gökçen Zeybek gokcen.zeybek@hotmail.com
Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi
Hukuk Fakültesi Erdi Şafak erdi.safak@neu.edu.tr
YÜKSEK OKULLAR
Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Nazım Burgul nazım.burgul@neu.edu.tr
Bilgisayar ve Teknoloji Yüksek Okulu
Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksek Okulu Nesrin Menemenci nesrin.menemenci@neu.edu.tr
MESLEK YÜKSEK OKULLARI (MYO)
Sağlık Hizmetleri MYO Meryem Güvenir meryem.guvenir@neu.edu.tr
Adalet MYO Aysun Beydola
Meslek MYO
Turizm ve Otelcilik MYO Nesrin Menemenci Bahçelerli nesrin.menemenci@neu.edu.tr
ENSTİTÜLER
Fen Bilimleri Enstitüsü Nadire Çavuş nadire.cavus@neu.edu.tr
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fehmi Burak Alkaş fehmi.balkas@neu.edu.tr
Sosyal Bilimler Enstitüsü Behiye Çavuşoğlu behiye.cavusoglu@neu.edu.tr
Adli Bilimler Enstitüsü
Eğitim Bilimleri Enstitüsü Behçet Öznacar behcet.oznacar@neu.edu.tr
İş Sağlığı ve Güvenliği Enstitüsü
Kardiyolojik Bilimler Enstitüsü
Nöroloji Enstitüsü
OKULLAR
İngilizce Hazırlık Okulu Deniz Altay deniz.altay@neu.edu.tr
Türkçe Hazırlık Okulu
Yaz Okulu